Ti, kteří mi změnili život 1

16. dubna 2011 v 18:55 | www.LoveSakura.blog.cz
Ti, kteří mi změnili život 1

V jídelně právě večeřela na první pohled normální rodinka ale na bližší poznání zjistíte že hlava této rodiny Fugaku je zároveň
hlava nejsilnější Japonské mafie…
Uchiha Dragons
dědicové na "krále mafiánů",kterým se vždy stane někdo z rodů Uchiha se totiž objevuje velmi zvláštní schopnost
kterou si předávají pouze v tomto rodě. Je to Sharingan po staletí tajná technika která je dělá nepřemožitelnými…
U večeře nyní sedí otec Fugaku se svojí manželkou Mikoto a dvěmi syny starší Itachi kterému je právě teď pět let a mladší Sasuke kterému jsou tři.
Itachi i Sasuke se už teď učí bojová umění a vše potřebné aby v budoucnu mohly nahradit jejich otce. Fugaku již vybral za svého nástupce Itachiho díky jeho prvorozenectví
ale řeší problém koho si vezme za ženu musí si vzít někoho z rodu ale posledních pár generací už to moc nevychází. Jejich potomek musí mít sharingan…. Itachi bude mít předurčený sňatek. Ale zatím o tom nemluvil takže nikdo nemá ani potuchy co Fugaku plánuje
On sám si vzal Mikoto svou sestřenici.

Když dojedli večeři Fugaku odešel do pracovny vyřešit pár "záležitostí" chlapci běželi do Doja zdokonalovat své techniky a Mikoto se připravovala v ložnici jak poví svému manželi novinku kterou zjistila ráno… jak na to asi bude reagovat?
O pár hodin později v ložnici…
"Fugaku můžeš na chvíli potřebujeme si promluvit" pronesla tichým hlasem Mikoto
"Ano"odpověděl
"Víš já v posledním měsíci se mnou nebylo něco v pořádku a tak jsem si dnes ráno udělala těhotenský test a byl pozitivní…….. budeme mít nový přírustek do rodiny" dopověděla na konci s lehkým úsměvem
Fugaku chvíli přemýšlel a potom vřele objal svou ženu celý šťastný..
Ale tahle zpráva mu vyplnila prázdné místo v jeho plánu jen doufal že to bude holčička.. Mikoto si také přála holčičku ale z jiných důvodů než její manžel o kterých nevěděla. Chtěla vždy dceru chtěla ji česat a oblékat do šatiček .
Za pár měsíců se opravdu narodila holčička Sakura, Mikoto i Fugaku byly nadšeni
i bratři přivítali novou sestřičku vřele stejně jako celá organizace a rod Uchihů.
Takhle při jedné šťastné chvilce kdy Mikoto i z roční Sakurou seděla v salonku a chovala ji přišel se rozloučit Fugaku který, právě odjížděl mimo město. Pak dům skoro osaměl až na pár bogygárdů bratrů kteří právě cvičily v Doju jako obvykle a Mikoto s malou.
Mikoto byla vždy trochu zvědavá co se děje v organizaci a tak když manžel odjel
většinou prohledávala jeho kancelář… dnes měla naplánovaný
trezor s osobními věcmi od kterého našla nedávno klíč. Jak si byla jistá ž e Fugaku je pryč odnesla Sakuru do postýlky a šla prohledávat.
Najednou ji v trezoru zaujala růžová obálka a tak se podívala dovnitř.. Bylo tam zásnubní oznámení a stálo tam Itachi a Sakura Uchiha. Mikoto málem omdlela hned jí došlo co to má znamenat ale ona nechtěla pro svojí Sakuru takovou budoucnost říkala si že její bratři už to odnesly dost. Chtěla to změnit i kdyby roztrhla rodinu a opustila své dva syny.
Rozhodla se uteče do Ameriky protože ani tam na ní nemá Fugaku moc velikou moc. Z trezoru sebral celkem velikou hotovost a už běžela rychle sbalit věci vzala Sakuru a napsala dopis Itachimu a Saskemu:

Itachi a Sasuke,
Moc se vám omlouvám za můj nenadálý odjez asi vás

už nikdy neuvidím… Je to jediný způsob jak uchránit Sakuru
aspoň trochu. Chci aby měla jiné dětství než vy dva…
Vždy vás budu milovat a nikdy si neodpustím co jsem udělala
Buďte hodní

Máma

Dopis nechala na posteli a nepozorovaně odešla zadním vchodem kde na ni čekal taxík na letiště. Tam koupila první letenky do New Yorku a ještě na letišti si převedla celkem velikou sumu peněz na učet který nedávnou založila.
V letadle..
Mikoto letěla druhou třídou aby to nebylo tak nápadné a zrovna přemýšlela že za dva dny zjistí Fugaku co udělala a přemýšlela jak bude reagovat a jestli ji bude hledat ale zrovna pro tuto chvíli si nepřála aby ji hledal věděla že umí být i hodně krutý.
Když přiletěla na letiště do New Yorku zaplatila si takový celkem normální hotel než si najde byt. Měla hodně peněz a tak hned začala hledat byt. To se jí velice vedlo a do týdne měla byt a začala zařizovat.
V Japonsku…
Mikoto,Mikoto… kde jsi volal Fugaku ale nikde nic našel pouze dopis a jeho syny brečící na postely.
Když dočetl nejdřív vůbec nevěděl proč ale pak když mu došlo to zmiňování o Sakuře došlo mu to. Byl odhodlaný jí najít. Ale vůbec nevěděl kde by mohla být věděl že není hloupá a že nebude už asi v zemi tam by ji totiž mohly najít ihned a tak svolal svoje nejlepší skupiny lidí a dal vyhlásit soukromá pátrání. …..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 animesunashi animesunashi | Web | 19. dubna 2011 v 14:43 | Reagovat

Super blog =)

2 Lissa-chan Lissa-chan | 1. října 2011 v 13:54 | Reagovat

Prosím o to aby jsi příště napsala můj nick nakonec děkuji.

3 anonym anonym | 1. října 2011 v 14:35 | Reagovat

To si nepsala ty!? Tak to by mozna bylo od tebe fer aby si tam sakra napsala jejiho pravyho autora ne!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama