Ti,kteří mi změnili život 3

25. května 2011 v 7:07 | www.LoveSakura.blog.cz
Ti,kteří mi změnili život 3
O pár let později…
Sakura nyní dělala poslední ročník ve škole kam chodila od malička , měla týden před 15. narozeninama a její dvě nejlepší kamarádky Ino a Hinata
jí chystaly párty. Mikoto byla celý týden nervózní pořád vyhlížela z domu jestli před jejich domem nestaví cizí auto a taky nechtěla Sakuru pouštět z domu. A to jak už to bývá teenagera pořádně štve ale Sakura
to snášela zatím celkem hrdě.
Ale když zrovna ve svém pokoji s Ino a Hinatou vybíraly
oblečení na narozeninovou párty a už byly na odchodu zastavila je Mikoto
a ty dvě poslala za dveře.Vysvětlila to tak že jí chce dát nějaký dárek osobně.Když zavřely Mikoto spustila
"Na žádnou oslavu nejdeš"
"Tak to teda jdu! Je to moje oslava těším se na ní strašně dlouho…" .
"Ne jak jsem řekla buď po dobrém nebo po zlém ale ty ven dneska nejdeš."ukončila to rázně Mikoto

To ale Sakuru naštvalo byla to přece její oslava neměla právo jí to zakazovat . Mikoto měla však dobrý důvod. Saky poslala holky napřed že za nimi příjde na tu párty ,která byla
u Ino doma.

Sakura chvíli předváděla naštvanou zamkla se v pokoji a Mikoto si nadávala proč zrovna na její narozeniny tohle. Saky však dlouho nečekala a vylezla oknem a hurá na párty. Její matka nad tím chvíli přemýšlela a pak si říkala že by jí tam mohla odvézt a zase vyzvednout a tak se chtěla usmířit a vzít jí na tu párty.
Zaklepala na pokoj ale nic tak zaklepala znova po chvíli jí to bylo divné tak vzala za kliku ale dveře byly zavřené Mikoto dál neotálela a použila svůj výcvik bojového umění a vykopla dveře ale uviděla jenom otevřené okno.Trvalo ani né zlomek vteřiny než si to dala dohromady a hned se za ní vydala.
Tři dny před narozeninami Sakury v Japonsku…
Itachi,Sasuke je načase aby jste si dojeli pro vaši malou sestřičku do New Yorku
"Ano otče "prohlásil bezelstně Itachi již 19. letý pohledná mladík s dlouhými vlasy staženými dozadu v culík a Sasuke kterému bylo 17.
měl vlasy kratší ve předu rovné a v zadu rozčepýřené do všech
stran.
Věděli o ní skoro vše i proč si pro ni jedou zpět byly dva důvody kolem 15-16 se dívkám z jejich klanu objevoval Sharingan a také aby si v 16 mohla vzít Itachiho a jako jeho manželka s ním nastoupit tak místo Fugaka.

Bratři tedy nasedli
do soukromého letadla a letěli do Ameriky.

Jak dorazily začaly nenápadně jejich detektivové Sakuru sledovat a tak věděli přesně že Saky půjde na oslavu a také věděli že se jí matka bude snažit zabránit a tak si počkaly na tento okamžik kdy Saky uteče a on jí potom budou moci klidně unést.
Sakuřin útěk….
Sakura běžela jak nejrychleji mohla až celá vyčerpaná doběhla na zastávku autobusu linky k Ino domů. Pomalu už zapadalo slunce a tak se kochala tak krásným pohledem. Po chvíli ji přišlo divné proč na zastávce nikdo nestojí. Podívala se na jízdní řád a zjistila že si spletla všední den s víkendem. "Chjo teď příjdu fakt hodně pozdě to je teda super oslavenec a zmešká svoji oslavu" šla pomalu kolem silnice po chodníku směrem k podzemce. Když najednou vedle ní zastavilo černé auto. Saky si pomyslela že taková jsou jenom z takových těch filmů jako James Bond a tak ale pokračovala nerušeně dál. Auto popojelo s ní. To bylo ale už divné pak zastavila a auto také . Z auta vystoupil vysoký černovlasý kluk v tmavém obleku a černými brýlemi. Měl dlouhé
vlasy stažené
vzadu do culíku. Pomalu šel k ní a sundával si brýle Saky stála jako přikovaná k zemi mělce dýchala a měla zrychlený tep. Pak už viděla jen červené oči a pak jenom samou tmu.
Sakura omdlela a už se málem odporoučela k zemi kdyby jí neznámý kluk nechytil do náruče a neodnesl do auta. Když dával do auta její bezvládné tělo uviděl Mikoto mírně na ní pokývnul a pak posla vzdušnou pusu stejně tak Sasuke který právě na druhé straně auta stáhnul zatmavené okénko. Mikoto hned poznala že to jsou její dva synové a právě jí odvážejí její dceru její malou Sakurku. Chtěla se rozběhnout alespoň se rozloučit se syny když už nic jiného ale ani toto ji nebylo dopřáno.Ozval se poslední výkřik ze strany Mikoto když už auto odjíždělo neznámo kam.
V Autě….
Itachi držel Sakuru v náruči (jako ten starší rozumnější a zkušenějšíxD) a oba se Sasukem na ni koukaly byla velmi krásná měla dlouhé růžové vlasy do půli zad a na sobě červené tílko a černou minisukni. Nebylo obvyklé že by měl někdo z Uchihů růžové vlasy vlastně se říkala legenda o jedné mafiánce z rodu Uchihů která svou krásou převyšovala ženy široko daleko a svou odvahou a sílou i muže. Měla stejně tak růžové vlasy jako Sakura .Sasuke jen pronesl "Hm to nám vyrostla do krásy že Itachi" "když jsme
ji naposledy viděli byl jí jeden rok." "To jo " "Na letiště al ez druhé strany" řekl Sasuke řidiči aby objely letiště z druhé strany k zadnímu východu nechtěl přilákat pozornost . Kdo by se nedivil kdyby se jen tak promenádovaly po letišti se Sakurou v naruči.
Kdy myslíš že se probere nemusel si na ní hned použít násilí tedy spíš Sharingan víš jak ji to muselo vyděsit ? Nechci ani slyšet až se probudí. "No jasně a co jsem měl podle tebe dělat přijít hm ahoj já sem tvůj brácha a nastávající manžel a zároveň nastávající mafián? Co si myslíš že by asi udělala. Matka ji určitě něco nalhala myslíš že by věřila nám když ani neví kdo jsme?"
"Asi máš pravdu Ity" "myslím že se probere při nejlepším v letadle nebo až doma v Japonsku.
To už dorážely na letiště z druhé strany. Řidič jim otevřel dveře kde vystoupil Itachi se Sakurou
v náručí a za ním Sasuke s taškou na rameni. Oba vešly do letištní haly kde už je doprovázela ochranka a všichni měli namířeno do oddělení soukromých letů.
Když nastoupily do letadla usadily Saky do křesla a sami si sedly naproti ní.
V Letadle…
Hm za půl hodiny budeme přistávat v Tokyu. To byla první věta kterou Sakura podvědomě slyšela ,když se teď probírala ale měla ještě stále zavřené oči. Ale zmínka o Japonsku ji vyděsila na tolik že otevřela oči.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maruskatp maruskatp | 25. května 2011 v 8:36 | Reagovat

Pěkný příběh 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama