Recemze - Samako

19. října 2011 v 23:07 | Kavasaky |  povýdky
Začínám psát svou prví povýdku tak doufám že se vám bude lýbyt. Bude to na téma Andělů a obyčených lidí. Budeme doprovázet Sakuru a Sasukeho jejich cestou jak se stát správnýma andělama .

Úvod:


Klan Samako vládne všem Andělům Světla i Smrti.

Ženy z rodu Samako se rodí jako Andělé Světla, a učíse jak zachraňovat životy a léčit. Vždy dědí vládu nad klanem a porodí na svět dvojčata. Holku a Kluka.
Muži z rodu Samako přicházejí na svět jako Andělé Smrti. Učí se rozpoznávat dobu smrti a jeho odebrání. Údel který maj je nesmírně důležitý, musí ochraňovat svoje dvojče a dědice.

Rod dědí schopnosti obou andělů, však ten jejich hlavní ovládají bravůrně.

Bohyně neboli nýnější vládkyněse jmenují Yukia Samako, její manžel Yamato je Anděl Světla. Yukia má dvojčata Sakuru a Sasukeho. Oběma je 15 let a nastupují na odborné školy andělů.

Recenze:


Sakura a Sasuke nastupují na odborné školy a potkávají tam nové kámoše a kámošky. Sakura i Sasuke tam najdou i s vé lásky a budou čelyt spostě vecem co je ješte ohrozí na životě. V lidském světě budou mít nesmírně velkou práci která je dos náročná a uvidíme jak se to bude dál vyvíjet.


Tak to je konec recenze pište komentíky aď vidim jetly to má cenu psát. Můžete se těšit na první kapitolu Sakura a Sasuke jdou poprvé do školy a uvidíte jak jim to pude :D Kavasaky
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Miya-chan Miya-chan | Web | 3. listopadu 2011 v 8:20 | Reagovat

jůůůů to je zajímavý prosím už chci první dílek !!!!!!!!!! :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama